Всеукраїнський конкурсу учнівської творчості «Об`єднаймось, брати мої!», присвяченого Шевченківськім дням

26 грудня 2016 року відбувся ІІ районний етап XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» та присвячений 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки з теми: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І.Світличний) у номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення».

В номінації «Історія України і державотворення» І місце отримала учениця 11-А класу Максимова Єлизавета з роботою: «Історичне значення універсалів Центральної Ради для формування української державності»(наук. керівники Гузеватий А.Ю., Коган З.Б.).В номінації «Література» учениця 10-А класу Дорошенко М. зайняла ІV місце. (вч. Сахно С.І.)

Вітаємо переможців і учасників!

Попереду обласний етап конкурсу, бажаємо успіху Максимовій Єлизаветі!